Montaż i edycja podcastów

Mogę wykonać dla Ciebie montaż podcastu i korekcję brzmienia

Nieważne, czy jesteś początkującym podcasterem, czy może zaawansowanym twórcą, który doskonale wie, jak sobie poradzić. Jeśli chcesz profesjonalnego brzmienia albo po prostu nie masz czasu lub nie lubisz zajmować się edycją dźwięku, to bardzo chętnie zajmę się montażem dla Ciebie.

Napisz do mnie i umów się na bezpłatną konsultację.

Z czego składa się usługa edycji podcastu?

Po wysłaniu mi materiałów, takich jak samo nagranie, intro i outro, dostajesz ode mnie gotowy plik mp3 do publikacji na platformach podcastowych. Zadbam o to, aby poprawić niedoskonałości brzmieniowe. Wcześniej zapytam Cię o to, jaki sposób montażu preferujesz. Niektórzy wolą, aby tempo było szybkie i aby maksylalnie pozbyć się niedoskonałości. Dla innych priorytetem będzie naturalne brzmienie.

Typowe etapy to

Korekcja
  • normalizacja
  • redukcja szumu
  • redukcja pogłosu
Obróbka/edycja dźwięku
  • montaż wg wytycznych w zleceniu
  • usuwanie pomyłek, zbędnych fragmentów według życzenia
  • dodanie intro, outro, jingli
Mastering
  • ogólna poprawa brzmienia
  • kompresja, wyrównanie poziomów

Ile trwa edycja podcastu?

Termin ustalamy indywidualnie, ponieważ zależy to od typu zlecenia i od aktualnego obłożenia pracą. Z reguły przy rozpoczęciu pracy wolę ustalić termin z bezpiecznym marginesem. Jeśli współpracujemy na stałe, to wiem, jakich materiałów się spodziewać i jeśli jest taka potrzeba, terminy mogą być krótsze.

Jaki jest koszt montażu odcinka podcastu?

Dokładny cennik znajdziesz tutaj. Wszystkie inne lub bardziej złożone usługi, takie jak montaż słuchowisk czy korekcja dźwięku do filmów na Youtube są wyceniane indywidualnie.

Ostatnie wpisy


Bezpłatne konsultacje

Jeśli masz wątpliwości związane z wyborem sprzętu lub sposobem nagrywania podcastu, napisz do mnie i spotkajmy się zdalnie.


Social media


Rzuć uchem na mój podcast

Pomogłem? Postaw mi kawę.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli uważasz, że pomógł Ci któryś z moich podcastowych poradników i masz ochotę się odwdzięczyć, klikając w ten przycisk, możesz postawić mi wirtuualną kawę.